Ana Sayfa Pratik Bilgiler 1 Dilim Islak Kek Kaç Kalori? – Islak Kek Tarifi

1 Dilim Islak Kek Kaç Kalori? – Islak Kek Tarifi

1 Dilim Islak Kek Kaç Kalori? – Islak Kek Tarifi


Bilgiyi Bizimle Paylaşan – Islak Kek – Teşekkürler
Lezzeti ile bilinen ıslak kek diyeti bozar mı? Zayıflamak isteyenlerin kilo vermesinin önüne geçer mi? merak adilen sorular arasında yer almaktadır.

Eğer diyet yapıyorsanız, yediğiniz yiyeceklerin kalorilerine ve bir o kadar da besin değerlerine dikkat etmelisiniz. Islak kekin kalorisi de son derece yüksektir. Ancak bu demek değil ki hiç yememelisiniz. Önemli olan ıslak kek tüketirken miktarına dikkat etmeniz ve bir sonraki öğünde dengelemeniz, gerekirse ekstra spor yapmanız.

Islak Kekin Kalorisi Besin Değerleri

Ortalama 1 dilim ıslak kekin kalorisi 570 kaloriye denktir. Bu da demek ki; aldığınız kalorinin yakımı için 1,5 saat durmadan yüksek tempoda koşmanız ya da dans etmeniz gerekmekte. Islak kek yerken, yarım dilimin üzerine çıkmamak doğru bir hareket olacaktır.

1 porsiyon ıslak kek karbonhidrat miktarı 60 gram’dır. Bu da yalnızca ıslak kek ile ortalama boy ve kilodaki bir kadının günlük karbonhidrat alım limiti doldurması demektir.

Aynı miktardaki protein miktarı yalnızca 6 gram kadarken, yağ miktarı 30 grama kadar çıkabilmektedir.

Islak kekin besin değerleri göz önünde bulundurulduğunda tüketirken ne kadar dikkat etmeniz gerektiği de anlaşılabilmektedir.Bilginin Kaynağı : https://islakkektarifi.org/islak-kek-besin-degeri/


60 bin Tarif İçerikli Sayfamızı Ziyaret Etmek İstermsiniz http://acilmarka.com

قالب وردپرس

Hakkında Kek Tarifleri

Önerilen Sayfalar

Estetik faciası

14 ay önce burun estetiği oldum ilk acildiginda geyet guzel olan burnum suan yamuk burun …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir